Vodafone Dijital Güvenlik Servisi İptal Etme

Günümüzde internet faydalı olduğu kadar zararlı içerikleri de sisteminde bulundurmaktadır. Bu nedenden ötürü pek çok aile ve pek çok birey internetin zararlı içeriklerinden korunmak istemektedir. Vodafone, servisleri arasında yer alan Dijital Güvenlik sayesinde müşterilerine internetin zararlı içeriklerinden korunmak imkânını rahatlıkla sunabilmektedir.

Zararlı içerikler sadece tehlikeli web sitelerinden ibaret değildir. Kullanıcılar dikkat etmedikleri dönemlerde finansal işlemlerini olarak yapmak konusunda da tehlike yaşayabilmektedir. Vodafone Dijital Güvenlik Servisi, abonelerinin bankacılık işlemleri gibi alanlarda da güvenli bir şekilde hareket etmelerini sağlamaktadır. Bu sayede sistemi kullanan bireyler için kişisel verilerin gizli kalması bir sorun teşkil etmemektedir.

Vodafone Dijital Güvenlik İptali

Kolay şekilde kullanılabilen Vodafone Dijital Güvenlik Servisi aynı zamanda ebeveyn kontrolü görevi de üstlenmektedir. Bu sayede anne ve babalar çocuklarının yaşlarına uygun olmayan içeriklerden korunduğuna bilebilmektedir. Servis kullanımı için internet bağlantılarının Vodafone şebekesi dâhilinde olan cihazlar üzerinden sağlanması gerekmektedir. Sistemin Wifi ile çalışmadığının unutulmaması gerekmektedir.

Ücretli servislerden biri olan Vodafone Dijital Güvenlik iptal edilmek konusunda bir taahhüt istememektedir. Bu nedenden ötürü sadece Vodafone abonelerinin kullanabildiği servis anında iptal edilebilmektedir. Artık bu servisten istifade etmek istemeyen abonelerin Vodafone Online Self Servise giriş yapmaları gerekmektedir.

Girişlerin ardından Dijital Güvenlik içerikleri bulunarak anında iptal edilebilmektedir. İsteyen bireyler sonraki dönemlerde servise yeniden başvurarak kullanımlarına devam edebilmektedir.

Yorum yapın