Vodafone dMags Dergi Paket İptali

Vodafone dMags Dergi; spor, sağlık, seyahat, iş dünyasında yer alan popüler olan yüzlerce dergiye kolayca ulaşabileceğiniz dijital dergi okuma platformudur. Vodafone müşterilerine sunmuş olduğu Vodafone dMags Dergi hizmetine ek olarak daha birçok avantajlar sunan Vodafone dMags Dergi plus paketide bulunmaktadır. Vodafone dMags Dergi paket iptali hakkında bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Uygulamayı kullanabilmek için Vodafone dMags Dergi veya Vodafone dMags Dergi plus paketlerinden birine sahip olunması gerekmektedir. Kullanıcılar Vodafone dMags Dergi Paketi için DERGI, Vodafone dMags Dergi Plus Paketi için DERGI PLUS yazıp 7000’e sms göndererek paketlerden birini satın alabilmektedir. IOS ve Android işletim sistemine sahip bütün cihazlarda kullanılan Vodafone dMags Dergi Paketinin fiyatı aylık vergiler dahil 5 TL iken, Vodafone dMags Dergi Plus Paketi aylık vergiler dahil ücreti 9 TL‘dir.

Vodafone dMags Dergi Paketi ve Plus Paket iptali oldukça kolay yapılmaktadır. Ancak iptal işlemini gerçekleştirmeden önce bilinmesi gereken bir önemli husus bulunmaktadır. Uygulama paketi için alınan aylık alınmaktadır. Bu nedenle iptal işlemi fatura gününden sonra yapılması durumunda ücret bir sonraki ayın faturasına yansıyacaktır. Bu nedenle fatura kesim tarihi gelmeden önce iptal edilmesi durumunda ödenecek faturaya yansıyacağından herhangi bir mağduriyet söz konusu olmayacaktır. Vodafone dMags Dergi Paketi için IPTAL DERGI, Vodafone dMags Dergi Plus Paketi için IPTAL DERGI PLUS yazıp 7000 sms gondererek iptal edilebilmektedir. Vodafone dMags Dergi paketlerinin ücretlendirilmesi, içerikleri ve daha birçok konu hakkında vodafone resmi web sitesi ziyaret edebilirsiniz. Bizlere iletmek istediğini talep, istek ve sorularınızı aşağıdaki yorum kısmıyla iletebilirsiniz.

“Vodafone dMags Dergi Paket İptali” üzerine 5 yorum

 1. Paribu üyeliğimi iptal etmek istiyorum kapatmak istememin sebebi para gönderemiyorunm gönderirken isim uyu,mazlığı deyip paribu parayı hesabıma geri gönderiyor.kurarken hata olustu kapatın ben paribuya yeni üyelik oluşturacağım.

  Cevapla
 2. Dmags üye olmadan ve istemeden beni üye yapamazsınız.’benim dışında kesinti yapamazsınız.
  İyade olunsun

  Cevapla
 3. Benim isteğim dışında beni dMags dergi ye abone edemezsiniz bu nasıl bir sorumsuzluk girdiğim siteyle alakası olmayıp önüme çıkıp onay kodu gelecek diyor düzeltilsin lütfen

  Cevapla

Yorum yapın