Vodafone Flash Haber Servisi İptali

Ülke ve dünya gündemi sadece saniyeler içerisinde değişebilmektedir. Gerek günlük koşuşturma gerek iş yaşamı nedenleri ile bireylerin haber takipleri geçmişe göre daha zor olmaktadır. Bu nedenden ötürü Vodafone bilgi servilerinden biri olan Flash Haber oldukça faydalı bulunan paketlerden biri olarak gösterilmektedir.

Kullanıcılar cep numaralarına Vodafone Flash Haber Paketi tanımlattıklarında gündemde bulunan haberler anında mesaj olarak telefonlarına gelmektedir. Üstelik sistem sadece ülkemizdeki flash haberleri içermemektedir. Kullanıcılar dünyada meydana gelen gelişmeleri de anında öğrenebilmektedir. Bireyler paket için taahhüt göstermeden istedikleri oranda fayda sağlayabilmektedir.

Vodafone Flash Haber İptal İşlemleri

Vodafone Flash Haber Servis kullanımları için sistemin bazı fırsatları bulunmaktadır. Bireyler sisteme ilk kez üyelik başlattıklarında haber servisini 10 gün boyunca hiçbir şekilde ücret ödemeden kullanabilmektedir. Sonrasında ise vergiler dâhil olmak üzere paket iptal edilmediği süre boyunca bildirimler mesaj şeklinde kullanıcılara gönderilmektedir.

Paket kullanımlarını sona erdirmek ya da bir diğer deyişle Vodafone Flash Haber iptali yapmak isteyen kullanıcılar istedikleri an servis kullanımlarına son verebilmektedir. Bu durum paketin taahhüt içermemesinden ötürü sağlanabilmektedir. Vodafone abonelikleri servis kullanımlarını mesaj göndererek bitirmektedir.

İçeriğinde IPTAL HABER yazan mesajların 7070’e gönderilmesi abonelikleri sonlandırmaktadır. Sonlanma işlemleri gerçekleşmemişse kullanıcıların mesaj içeriğini ve gönderdikleri numarayı kontrol etmeleri gerekmektedir. Çünkü hatalı şekilde gönderilen talepler otomatik sistem tarafından geri çevrildiğinden paket silinmemektedir.

Yorum yapın