Vodafone Günün Sözü İptal

Bilgi ve Eğlence Servisleri Vodafone abonelerinin sıklıkla kullandıkları servisler arasındadır. Bu sayede bireyler akıllı cihazları üzerinden gündemi takip edebildikleri gibi ilgi duydukları alanlar ile alakalı bilgi sahibi olabilmektedir. Aynı şekilde uygun ücretlendirmeler dâhilinde oyunlar ve komik videolar ile eğlenmek de Bilgi ve Eğlence Servisleri kapsamında sunulmaktadır.

Kullanıcılar bahsi geçen servisler içinde olan Vodafone Günün Sözü Paketine de istekleri dâhilinde sahip olabilmektedir. Bu servis abonelik yaptıran bireylerin cihazlarına her gün anlamlı ve hayat mottosu olabilecek sözler göndermektedir. Böylece kullanıcılar kendilerini motive edecek ekstra bir alana daha sahip olmuş sayılabilmektedir.

Vodafone Günün Sözü Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Günün Sözü, sadece faturalı hat sahiplerinin kullanabildiği paketler içerisinde yer almamaktadır. Servis, faturasız ya da hattını Vodafone ‘a taşıyan kişiler tarafından da rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Bireylerin servis abonelikleri için bayilere giderek ya da internet üzerinden taahhüt vermelerine de gerek yoktur. Başvurular SMS göndermek sureti ile alınıp onaylanmaktadır.

Günün Sözlü Servisinin 10 günden oluşan bir deneme süresinin olduğunu da belirtmekte fayda vardır. Bunun yanı sıra kullanıcılar paket iptal işlemlerini başvurularında olduğu gibi SMS üzerinden gerçekleştirebilmektedir. Vodafone Günün Sözü iptal edilmesi için aralarda boşluk bırakılması unutulmadan; IPTAL GUNUNSOZU yazarak 7070’e mesaj gönderilmelidir. Gönderilen mesajlardan herhangi bir tarife ücretin kesilmesi söz konusu olmamaktadır.

Yorum yapın