Vodafone Güvenli Depo Servisi İptali Nasıl Yapılır?

İnternet kullanım oranlarının artması bireysel ya da kurumsal fark etmeksizin her kullanıcıda bir depolama sıkıntısı yaratmaktadır. Vodafone aboneleri Güvenli Depo Servisi sayesinde bu sıkıntılarını arkalarında bırakabilmektedir. Faturalı ve faturasız hatların kullanabileceği bir servis olan Güvenli Depo, bireylerin verilerinin güvenli şekilde saklanmasını garantilemektedir.

Vodafone Güvenli Depo Servisi için kullanıcıların pek çok seçim hakkı bulunmaktadır. Aboneler ihtiyaçlarına göre; 50 GB, 100 GB, 500 GB, 100 GB, 500 GB ve 1 TB olmak üzere istedikleri pakete başvurabilmektedir. Ücretlendirmesi aylık olarak yapılan servis için dosyaların türü fark etmemektedir.

Vodafone Güvenli Depo İptali

Bireyler Vodafone Güvenli Depo Servisi sayesinde dosya yönetimlerini ceplerinden gerçekleştirebilmektedir. Bunun yanı sıra otomatik yedekleme avantajı da bulunduran servis erişimleri bir cihazla sınırlandırmamaktadır. Bireyler sisteme tanımlı olan tüm cihazları ile depolarına erişim sağlayabilmektedir. Bilgisayar üzerinden kullanıma da müsaade eden Güvenli Depo Servisi böylece kullanıcıların tüm yönetim işlemlerini bir merkezden halletmelerine olanak tanımaktadır.

Kullanıcılar abonelik yaptırmış oldukları Vodafone Güvenli Depo Servisini devamlı olarak tercih etmek zorunda değildir. Servis içerisinde yüksek paket alımı ya da alınan paketin seviyesinin düşürülmesi de mümkündür. Peki, Vodafone Güvenli Depo iptali nasıl yapılır?

Bu sorunun cevabı da Online Self Serviste gizlidir. Kullanıcılar Online Self Servis ile paket iptallerini anında ve kendilerini zahmete sokmadan gerçekleştirebilmektedir.

“Vodafone Güvenli Depo Servisi İptali Nasıl Yapılır?” üzerine 9 yorum

   • Online Self Servis kısmından iptal edilmiyor. Çünkü ek paket kısmında bile görünmüyor 🙁
    Nasıl iptal edilir bilen varsa yazsın arkadaşlar 🙁

    Cevapla
  • Size yazdığınız yazıdan yola çıkarak yorumlamak gerekirse Evet aboneliğiniz silinmiş anlamına geliyor.

   Cevapla

Yorum yapın