Vodafone Hazır Mesaj Servisi Nasıl İptal Edilir ?

Vodafone 25 milyona yakın olan abone sayısı sayesinde ülkemizdeki en iyi operatörler listesinde zirveyi zorlamaktadır. Müşteri sayısının artmasında kalitesi kadar tarife ve paketlerinin de etkisi olduğu bilinen Vodafone, pek çok eğlenceli ve işe yarayan servisi kullanıcılarına sunabilmektedir.

Hazır Mesaj Servisi kullanıcıları için fayda maksimizasyonu sağlayan tarifeler arasında kendini gösterebilmektedir. Vodafone aboneleri, Vodafone Hazır Mesaj Servisi ile aradıkları halde erişim sağlayamadıkları kişilere anında mesaj bırakabilmektedir. Tek tuşla hazır mesaj olarak arama nedenlerinin gönderilme avantajı, kullanıcıların zamandan kazanmalarını sağlamaktadır.

Vodafone Hazır Mesaj Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Hazır Mesaj Paketi aynı zamanda bilgilendirme özelliği de taşımaktadır. Gönderilen mesajlarda isim, soy isim gibi temel kişisel bilgiler de bulunmaktadır. Bu sayede kişilerin rehberlerinde kayıtlı olmayan numaralar tarafından aranmalarının nedenleri de anlaşılabilmektedir. Paket kullanımlarında sahip olunan cihazların önemi bulunmaktadır. Çünkü sistem özelliklerinden ötürü bazı Blackberry ve Samsung J5 hariç olmak üzere diğer tüm akıllı cihazlarda kolay bir şekilde kullanılabilmektedir.

Bireylerin Vodafone Hazır Mesaj iptali için farklı yöntemleri izlemeleri mümkündür. Öncelikle mesajlar bölümüne gelen kullanıcılar KAPAT yazıp 7231’e SMS göndererek aboneliklerine son verebilmektedir.

Bunun yanı sıra öncelikle Vodafone SIM Menü sonrasında da Cep Kartvizit başlığından da abonelikler bitirilmektedir. Bunun için sadece Hazır Mesaj Kapat şeklinde olan içeriğin seçilip servisin durumunu kapalıya çevirmek yeterlidir.

Yorum yapın