Vodafone Heyecanlı Video Servisi İptali

Bireyler Vodafone Bilgi ve Eğlence Servisleri kapsamında bulunan içerikler sayesinde çağımızın teknolojik imkânlarından istifade edebilmektedir. Birbirinden farklı servisleri bulunan Vodafone bu sayede farklı zevklere sahip olan aboneleri için de uygun olan sistemleri sunmayı başarabilmektedir. Heyecanlı Video Servisi, spor tutkunları düşünülerek hazırlanmış bir video kampanyasıdır.

Bireyler Vodafone Heyecanlı Video Servisi sayesinde extreme olarak bilinen spor dallarına ait olan videolar günlük olarak ceplerine alabilmektedir. Üstelik nefes kesen videoların yanı sıra oldukça eğlenceli olan videolar da bu paketin kapsamındadır. Videoların link şeklinde mesajlarla abonelere gönderildiği bilinmektedir. Bu sayede isteyen bireyler video linklerini cihazlarında saklayabilmektedir.

Vodafone Heyecanlı Video Servisi İptal İşlemleri

Vodafone Heyecanlı Video Paketi hakkında merak edilen işlemlerden biri videoların kullanım ücretleri hakkındadır. Çünkü bireyler doğal olarak mobil internet paketlerini video seyrederek bitirmek istememektedir. Ancak Vodafone, bu alandaki ücretleri karşılamaktadır. Yeni paket kapsamına giren videoları link üzerinden seyretmek de akıllı cihazlara indirmek de tamamen ücretsiz şekilde gerçekleştirilen işlemlerdendir.

Bireylerin paket kullanımlarının ilk 10 günü de Vodafone tarafından hediye edilmektedir. Bu hediyesinin kullanıcılara tanımlanabilmesi için pakete ilk kez başvurulmuş olunması gerekmektedir. Kullanıcılar Vodafone Heyecanlı Video iptal işlemlerini tercihlerine göre istedikleri herhangi bir zaman diliminde gerçekleştirebilmektedir. Bunun için IPTAL HEYECAN yazıp 7070’e SMS gönderilmesi istenmektedir. Gönderilen mesajlarda kelimeler arasında birer boşluk bırakılmalıdır.

Yorum yapın