Vodafone Maçlar Cepte Servisini Kapatma

Tuttuğunuz takımın haftalık güncel maç bilgilerini almaya yarayan maçlar cepte büyük ilgi topladı. Vodafone firmasının özel olarak sunduğu ve faturalı veya faturasız fark etmeksizin kullanılabilen bu hizmet büyük ilgi çekti. Kısa sürede binlerce kullanıcı maçlar cepte üyelik işlemlerini tamamladı. Herhangi bir taahhüt ve söz gerektirmeyen bu uygulama sayesinde taraftarı olunan takımın güncel skor bilgilerine rahatlıkla ulaşmak mümkündür.

Tekil kullanım ayrıcalığına sahip olunan bu bilgiler ışığında Vodafone kullanıcıları SMS bilgisi ile birlikte bu hizmeti kullanabilirler. Aynı zamanda farklı erişim kanalları ile bu bilgilere ulaşanlar üyeliklerini sona erdirebilirler. Herhangi bir taahhüt veya söz verilmediği için ek bir ücret ödeme söz konusu olmamaktadır. Vodafone maçlar cepte iptal etmek için tek bir SMS yeterli olmaktadır.

Vodafone Maçlar Cepte Nasıl İptal Edilir?

Vodafone maçlar cepte kapatmak demek hafta sonu oynanan lig maçlarından haber almamak demektir. Taraftarı olunan takımların skor ve maç bilgilerini öğrenmemek için tek bir kısa mesaj yeterlidir. Mesaj içeriğinde IPTAL GOL – takım adı – yazılmalıdır. Bu mesaj 7070’e kısa mesaj olarak gönderilmelidir. Mesaj gönderildiği taktirde artık maç sonuçları ve gollere dair herhangi bir bilgi gelmeyecektir.

Vodafone maçlar cepte üyelik iptali üye olmak kadar kolaydır. Bu yüzden herhangi bir zorluk yaşanmaz. Üyeler de ekstra olarak bir ücret ödemez ve diledikleri gibi anlaşmayı sonlandırabilir.

Yorum yapın