Vodafone NTV Spor Paketi İptal Etme

Türkiye’nin dijitalleşme devi olarak bilinen Vodafone, aboneleri için oldukça avantajlı tarifeler ve paketler hazırlamaktadır. Kullanıcılar paket tanımlamalarını faturalı ve faturasız hatlarına tercihleri doğrultusunda gerçekleştirebilmektedir. Paket alımlarında taahhüt istemeyen Vodafone böylece paket iptalleri için de abonelerine zorluk yaşatmamaktadır.

Vodafone NTV Spor Paketi özellikle spor tutkunlarının sıklıkla tercih ettiği Vodafone paketleri arasında bulunmaktadır. Paketi sayın alan kullanıcılar hem ülkemizden hem de dünya gündeminden spor haberlerini anında öğrenebilmektedir. Video gönderimi de yapan paket böylece abonelerin spor haberlerinin hiçbirini kaçırmamalarını sağlamaktadır. Ayrıca video konusunda mobil kullanımdan ücret almayan Vodafone böylece kullanıcılarına destek olduğunu bir kez daha kanıtlamış olmaktadır.

Vodafone NTV Spor Paketi Nasıl İptal Edilir?

Sporseverler Vodafone NTV Spor Paketi kullanımına ilk kez başvurduklarına ek avantajlar da yakalamış sayılmaktadır. Çünkü Vodafone, ilk başvurularda kullanıcıların servisten 10 gün ücretsiz istifade etmelerini sağlamaktadır. Kullanıcılar deneme süreci neticesinde aboneliklerine devam edip etmeme kadarı vermek konusunda özgürlerdir.

Bireyler belli bir süre kullanmalarının ardından paket aboneliklerini sona erdirebilmektedir. Vodafone NTV Spor Paketi iptal etme işlemleri pek çok serviste olduğu gibi sisteme gönderilen mesajlar üzerinden yürütülmektedir.

Bireyler IPTAL NTVSPOR yazmalarının ardından mesajlarını 7070’e gönderip servis üyeliklerini bitirebilmektedir. Ancak kullanıcıların sonraki dönemlerde servisten yeniden istifade etmek hakları bulunmaktadır. İkinci kullanımlarda sadece deneme süresinden yarar sağlanmamaktadır.

Yorum yapın