Vodafone Paket İptal Etme

Vodafone paket iptal etme işlemleri oldukça basittir ve hangi paketi iptal etmek isterseniz isteyin, aynı işlemleri yaparak iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone’den aldığınız tüm paketler için yapmanız gerekenleri sizlere adım adım aktarıyoruz.

Vodafone Paket İptali Nasıl Yapılır?

Vodafone paket iptal etme kararını alan kişilerin izleyebileceği adımları sizlerle paylaşıyoruz.

  1. Google Play veya iOS market üzerinden Vodafone yanımda uygulamasını indirin. Tarife ve paketlerinizin olduğu yerden iptal işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.
  2. İkinci seçenek ise, Online Self servis aracılığı ile iptal etme. Bunun için https://online.vodafone.com.tr/yanimda/#/giris linkine tıklıyoruz ve telefon numarası ile şifreyi giriyoruz. Şifrenizi bilmiyor veya hatırlamıyorsanız “S” yazın ve 7000’e gönderin. Şifrenizi bu yolla alabilirsiniz ve bu işlem için sizden Vodafone ücret talep etmeyecektir. Şifremizde geldiğine göre şimdi giriş yapabiliriz ve giriş yaptıktan sonra “Tarife ve Paketlerim” menüsüne tıklıyoruz. 4 farklı menü açılacaktır ve yine tarife ve paketlerim bölümünü tıklıyoruz. Burada paketlerinizi göreceksiniz. Hangi paketi iptal edecekseniz “Detay” linkine tıklıyorsunuz ve açılan sayfada da “İptal et” e tıklıyoruz.
  3. *7000#’i arayarak yönlendirmeler ile birlikte de paket iptali gerçekleştirilebiliyor.
  4. 7000 sesli yanıt servisi de paket iptali yapmanızda alternatiflerinizden birisidir.
  5. Son olarak 0 (542) 542 00 00 müşteri numarası ile müşteri hizmetleri yetkililerine ulaşıyor ve paket iptalinizi kısa süre içerisinde yaptırabiliyorsunuz.

Yorum yapın