Vodafone Tarihte Bugün Servisinin İptali

Vodafone, kullanıcılarına teknolojik gelişmeler çerçevesinde ek servisler ile hizmet vermektedir. Bu sayede Vodafone kullanan bireyler akıllı cihazlarını sadece iletişim amaçlı değerlendirmek zorunda kalmamaktadır. Ücretlendirmesi oldukça düşük olan servisler sayesinde kullanıcıların eğlenmeleri ya da genel kültürlerini artırmaları, hatta merak ettikleri sorulara yanıt bulmaları bile mümkündür.

Tarihe karşı ilgileri olan kullanıcılar için Vodafone Tarihte Bugün servisi oldukça uygun bir pakettir. Servis, sistemine kayıt yaptırmış olan kullanıcılara günlük olarak ulaşmaktadır. Bu sayede bireyler o gün içerisinde geçmişte hangi önemli olayların gerçekleşmiş olduğunu aksama yaşanmadan anında öğrenebilmektedir.

Vodafone Tarihte Bugün Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Tarihte Bugün Servisi kullanmak için bireylerin Vodafone abonesi olmaları yeterlidir. Faturalı ve faturasız ayrımı yapmayan servis, tüm Vodafone üyelerinin kullanımına açıktır. Üstelik uygulama gereksinimi de olmayan servis sayesinde akıllı cihazlarda hafıza sıkıntısı da yaşanmamaktadır. Kullanıcıların servis için internet paketine ihtiyaç duymadıkları da ayrıcalıklı şekilde belirtilmiştir.

Bireyler Vodafone Tarihte Bugün iptalini servise kayıt oldukları kadar kolay bir şekilde gerçekleştiren ilmektedir. Servisin iptal edilmesi için kullanıcılardan istenen sadece bir SMS gönderiminden ibarettir artık Tarihte Bugün servisi kullanmak istemeyen Vodafone aboneleri akıllı cihazlarının mesaj bölümünü açmalıdır.

Açılan yeni mesaja IPTAL TARIHTEBUGUN yazıp 7070’e gönderen bireyler servis üyeliklerini sonlandırabilmektedir. Ancak kelimeler arasında boşluk bırakılmaması mesajın aynen belirtildiği gibi gönderilmesi gerekmektedir.

Yorum yapın