Vodafone Tarot Servisi İptali

Vodafone, müşterilerinin ilgi duyabilecekleri alanlara özgün servisler ve kampanyalar düzenlemektedir. Tarot Servisi de pek çok abonenin kullandığı servisler arasında yer almaktadır. Gelecekten haber almak ya da sadece merak gidermek için kullanılan servis, gerçek yorumlar ile verilmektedir.

Vodafone aboneleri Vodafone Tarot Servisini özel servisler bölümünden satın alabilmektedir. Paketin kullanıcı numaralarına tanımlanmasının ardından seçimlere göre her gün yeni bir tarot falı abonelerin cep telefonlarına mesaj olarak gönderilmektedir. Gönderimi yapılan mesajlarda konu seçim listesi oldukça farklı başlıklarda oluşabilmektedir. Bireyler fallarını; iş, aşk ya da genel konular üzerinde isteyebilmektedir.

Vodafone Tarot Servisi İptali

Tarot, binlerde yıldan beridir insan hayatında var olan astroloji bilim dallarından biridir. Teknolojik gelişmeler sayesinde Vodafone Tarot Servisi, bu konu hakkında merakı bulunan bireylerin kolaylıkla işlem görmesini sağlamaktadır. Güncel fal yorumları abonelerin cep telefonlarına SMS şeklinde gönderilmektedir. Bu nedenden ötürü servis kullanımı için internet paket şartı bulunmamaktadır.

Servisin farklı alanlarının bulunması da kullanıcıların yararınadır. Bireyler abonelikleri sırasında aşk, iş ya da genel tarot yorumları almayı seçebilmektedir. Bu sayede bireyler elde etmiş oldukları yorumlarda merak ettikleri soru yanıtlarını bulabilmektedir.

Vodafone Tarot iptal etmek isteyen aboneler ise işlemlerini bir mesajla halledebilmektedir. Fal seçimi ne olursa olsun iptal işlemleri için gönderilmesi gereken mesaj aynıdır. Kullanıcılar IPTAL TAROT yazıp 7070’e gönderdiklerinde üyelikleri silinmektedir.

Yorum yapın