Volye Hesap Silme

Volye son dönemlerin en çok kullanılan arkadaşlık sitelerinden biri olarak bilinmektedir. Online sistemler üzerinde çok vakit geçiren kişiler Volye sayesinde yeni insanlarla tanışabilmektedir. Volye farklı arkadaşlık sitelerine göre ek fırsatlar da sunabilmektedir. Bireyler doğru içerik bilgileri bulunan yabancı kişilerle de doğrudan iletişime geçerek kişisel gelişimlerini sağlayabilmektedir. Fakat her geçen gün yeni bir arkadaşlık sitesi açılmaktadır. Bu da zaman içerisinde farklı site kullanımı isteyen bireylerin Volye hesaplarını kapatma isteklerinin oluşmasına neden olmaktadır.

Kullanıcıların Volye hesap silme işlemlerini görmeleri için herhangi bir link bulunmamaktadır. Pek çok site, hesap silme işlemlerinde kullanılmak üzere linkler tasarlamaktadır. Ancak Volye sistem bakımından değişik bir yol haritası takip etmektedir. Kullanıcıların hesaplarını uzun süre açmamaları, otomatik olarak sitede pasif bir duruma gelmelerine neden olmaktadır. Böylece görüntülenme sayıları azalan bireyler siteyi hiç kullanmamış gibi olacaklardır.

Volye Hesap Kapatma

Volye hesaplarını pasif hale getirmekten bir sonraki adım hesabı tamamen kapatmaktır. Volye hesap kapatma işlemleri için bir link olmadığı gibi bir sistem de yoktur. Kullanıcılar artık hesaplarını kesin şekilde kapatmak istediklerinde site yetkilileri iletişime geçmelidir. Sitenin yardım kısmında bulunan iletişim sistemleri üzerinden gönderilen isteklerde mesaj bölümüne Volye hesabının silinmesinin istendiğine dair bir bilgilendirme girilmelidir. Bu sayede gerekli incelemelerin yapılmasının ardından bireylerin açmış oldukları Volye hesapları yetkili birimler tarafından kapatılmaktadır.

Yorum yapın