Vsco Hesabı Nasıl Silinir?

Günümüzde sosyal medya üzerinde fotoğraf paylaşmak oldukça trend sistemlerden biridir. İnsanlar doğal olarak sosyal medya hesaplarına en iyi göründükleri fotoğrafları yüklemek istemektedir. Bu da bazı durumlarda çeşitli müdahaleler yapılması sonrasında mümkün olmaktadır. Vsco fotoğraf düzenleme konusunda en iddialı ve en başarılı programlardan biridir.

Kullanıcılar Vsco hesabı sayesinde çekmiş oldukları fotoğrafları farklı araçlar eşliğinde düzenleyebilmektedir. Programın sistemi fotoğraflarda küçük dokunuşlar ya da renk tonu değişimleri gibi işlemlere müsaade etmektedir. Ancak belli bir süre sonra kişiler program kullanımından sıkılabilmektedir. Ya da farklı nedenler bireylerin Vsco hesaplarını silmek istemelerine neden olmaktadır. Bu gibi istekler programın kullanım kolaylığı sayesinde kısa süre içinde halledilmektedir.

Vsco Hesabını Kapatma

Vsco silme işlemleri için iki farklı yöntem olduğunu söylemek mümkündür. Bu aşamada daha öncesinde hazırlamış oldukları fotoğrafları ya da albümleri saklamak isteyen bireylerin, programı devre dışı bırakmaları önerilmektedir. Kullanıcıların devre dışı bırakma işlemlerinde Vsco hesaplarından ayarlara giriş yapmaları gerekmektedir. Sonrasında ise sihirbaz menüsünden “Devre dışı bırak” seçeneği seçilmelidir.

Vsco hesabınızı kapatmak için doğrudan https://vsco.co/user/deactivate linkine tıklayarak adımları takip ederek üyeliğinizi kapatabilirsiniz.

Bireylerin Vsco hesap silme işlemleri için mail yöntemini izlemeleri de mümkündür. Mail yönteminde izlenmesi gereken yol haritasında kullanıcıların sitenin müşteri hizmetlerine mail atmaları gerekmektedir. Kullanıcılar konu olarak ise hesap silme ya da Vsco hesap silme gibi başlıklar eklemelidir. Bu sayede bireylerin talepleri yetkililer tarafından değerlendirildikten sonra üyelikleri iptal edilmektedir.

“Vsco Hesabı Nasıl Silinir?” üzerine bir yorum

Yorum yapın