Waplog Hesap Silme Kapatma

Online sistemler üzerinden yeni arkadaşlıklar kurmak son dönemlerin en popüler işlemlerinden biridir. Waplog da bu amaçla hizmet veren arkadaşlık sitelerinden biridir. Bireyler siteye herhangi bir ücret ödemeyen üye olabilmektedir. Üyelikler sırasında bir takım kişisel veriler paylaşılmaktadır. Bu sayede sistemde, aynı zevklere ya da görüşlere sahip olan bireyler eşleştirilmektedir. Otomatik bir şekilde gerçekleştirilen işlemler sonrasında kişilerin yeni arkadaşlıklar kurmaları ve belki de aşkı bulmaları sağlanmaktadır.

Waplog oldukça kolay bir kullanım sistemine sahiptir. Bu sayede pek çok üye, siteden istediğini elde edebilmektedir. Ancak site, doğal olarak istenen sevgili bulunduğunda ya da üyeler umutsuzluk yaşamaya başladığında artık kullanılmak istenmemektedir. Bu gibi durumlarda Waplog hesap kapatma işlemlerinden yardım alınmalıdır. Sitenin kolay bir şekilde kullanılması, hesap silme işlemlerinin de hem zahmetsiz hem de anında olmasını sağlamaktadır.

Waplog Hesap Kapatma

Kullanıcıların Waplog hesaplarını silebilmeleri için öncelikle sistemde oturum açmaları istenmektedir. Bu güvenlik gereksinimlerinden biri olarak kendini göstermektedir. Sonrasında ise Waplog hesap silme linki olarak verilen; http://waplog.com/deleteprofile/index adresine tıklanmalıdır. Link açıldığında ekranlarda profili sil şeklinde bir buton görülmektedir. İşlemleri yapmak konusunda kendinden emin kullanıcıların bu butona basmaları gerekmektedir. Sonraki adımda bir onay sistemi daha ekranlara gelecektir. Orada da profili sil butonuna basan kullanıcıların Waplog hesapları silinmiş olmaktadır. İstenirse sonraki dönemlerde sitede yeni bir hesap açılabilmektedir.

Yorum yapın