Wattpad Hesap Silme

Wattpad elinde kayda değer bir hikaye olan ve bu işlere merakı olanların sıkça tercih ettiği bir sitedir. Popülerliği sadece ülkemizde değil, Dünya çapında bu alanda kendini kanıtlamış en iyi sitedir. Bu sosyal platform sayesinde insanlar hikayelerini milyonlarca kişiye ulaştırabiliyorlar ve buna bağlı olarak da bu sektörde ki önemli kişilerin dikkatini çekebiliyorlar. Bu platform genel anlamda rahatsız edici hiçbir unsurun olmadığı bir site olmasına karşın, bazı insanlar hesaplarını silmek istemektedir. Peki Wattpad hesap silme nasıl olur?

Wattpad Hesap Silme Nasıl Gerçekleşir?

Wattpad hesap silme için öncelikle üyeliğinize giriş yapmalı ve kullanıcı adının üstüne tıklamalısınız. Kullanıcı profilinizde “Ayarlar” menüsünü göreceksiniz ve bu menüye tıklayınız. Aşağı doğru kayan bir ekran göreceksiniz ve en aşağıya indikten sonra hesabı kapat seçeneğini tıklıyoruz. Burada hesabı neden kapatıyorsunuz gibi bir soru sorulacak ve buraya bir açıklama giriyoruz ve hesabı kapat diyoruz. İşlem bu kadar ve böylece hesabınızı silmiş oluyorsunuz. Bu aşamada kullanıcıların dikkat etmesi gereken önemli bir hususu sizlerle paylaşalım.

Hesabı kapat dedikten sonra hesabınızdan otomatik çıkış yapılmış olacak. Bir bakayım hesabım kapandı mı diye siteye girdiğinizde, hesabınızı tekrar açmış oluyorsunuz. Hesabınızın kapatılıp kapatılmadığından emin olmak istiyorsunuz wattpad.com/user/kullanıcıadınız –kullanıcıadınız linkini tarayıcıya yapıştırın ve ilgili linke gidin. Kullanıcı adınız yazan yere kullanıcı adınızı yazın ve diğer kısımlara dokunmayın.

Yorum yapın