Wattpad Hesap Silme

Wattpad özellikle gençler tarafından kullanılan online bir okuma sitesidir. Mobil uygulaması ile Android ve IOS cihazlardan da kullanılabilen sistem, aynı zamanda yeni yazarların keşfini de sağlamaktadır. Pek çok yayınevi Wattpad ‘de hikâyelerini yayımlayan amatör yazarlara şans vermekte bir sakınca görmemektedir. Ancak belli bir dönem sonra bireyler Wattpad hesaplarını kapatmak isteyebilmektedir. Hikâyelerin birbirine benzemesi ya da okuma sıkıntıları bu duruma neden olabilmektedir.

Online kitap okuma sistemi Wattpad hesap kapatılması için zorlu bir yol bulunmamaktadır. Bireylerin son güncellemelerden sonra mobil cihazlarından da hesaplarını silmeleri sağlanmıştır. Ancak internet girişleri sonrasında hesap silme işlemleri gerçekleştirmek daha hızlı sonuç vermektedir. Ayrıca akıllı cihazlardaki Wattpad uygulamasının kaldırılması Wattpad hesap silme işlemleri ile bir değildir. Kullanıcılar uygulamayı kaldırdıklarında aynı bilgiler üzerinden sisteme halen giriş yapabilmektedir.

Wattpad Hesabı Nasıl Tamamen Kapatılır?

Wattpad hesap kapatma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların siteden profil ayarlarını açmaları istenmektedir. Site ana sayfasının sağ üst kısmında yer alan bu seçenek sonrasında ayarlar bölümü açılmalıdır. Ayarlar kısmı içinde pek çok farklı seçeneği bulunduran sayfalardandır. Hesaplarını silmek isteyenler doğrudan sayfanın alt kısmına yönelmelidir. Bu alanda hesabı kapat şeklindeki butona basan kullanıcıların hesapları kapatılmaktadır. Bireyler sistemde aynı bilgiler üzerinden giriş yapmayı denemedikleri sürece de hesapları kapalı kalacaktır. Ancak giriş denemeleri hesapları yeniden aktif hale getirmektedir.

Yorum yapın