WeChat Hesabı Nasıl Kapatılır?

WeChat uygulaması, Ios ve Android tabanlı telefonlar için çıkartılmış bir aplikasyondur. Bu aplikasyon sayesinde kişilerin sohbet edebilmesi ve birbirleri ile tanışabilmeleri mümkün kılınmıştır. Son derece yoğun ilgi çeken bir program olan WeChat üye olma amacıyla birçok kullanıcıyı bünyesine dahil etmeyi başarmıştır. Üyelik sürecini tamamlamalarının ardından ise çeşitli nedenlerle hesap kapatma işlemleri de yapılmak istenmiştir. Üyeliklerini silerek uygulama ile bir bağlarının kalmamalarını isteyen kişiler bu isteklerini işleyişe dökebilmektedir. Uygulamanın kolaylığı sayesinde hesapların kapatılması son derece kolaydır.

2011 yılından bu yana aktif olarak kullanılan bir program olarak WeChat üyelik silme işlemleri için birkaç adımı takip etmek yeterlidir. Telefonlarda uygulama olarak bulunan programı cihazdan kalıcı olarak silmek bir adımdır.

WeChat Nasıl Silinir?

WeChat üyelik kapatma işlemi için cihazdan silmek tek başına yeterli değildir. Cihazdan silinen programın öncesinde ise talep vermek gereklidir. Doğrudan yönlendirme bağlantısı olmadığı için tüm işlemler uygulama üzerinden yürümek zorundadır. Program üzerinde hesap kısmına gelinmesinin ardından ayarlar bölümüne geçiş yapılmalıdır. WeChat ayarlar bölümünde kimlik doğrulama bölümünün en altında WeChat hesap sil vardır.

Bu kısma dokunmanızın ardından yetkililer, doğrulama hizmeti almaktadır. Hesap sil butonuna tıklanmasının ardından karşınıza gelecek olan doğrulama kodunu onaylamanız ve girmeniz gerekmektedir. Bu bilgilerin tamamlanmasının ardından programı silerek WeChat üyeliğinizi kalıcı olarak sonlandırabilirsiniz. Program ile ilgili hiçbir bağ da kalmaz.

“WeChat Hesabı Nasıl Kapatılır?” üzerine bir yorum

Yorum yapın