Wix Hesabı Nasıl Kapatılır?

Wix, kullanıcılarına kolay yoldan internet sitesi kurmak imkânı veren bir sitedir. Hazır ara yüzlerden farklı yazı seçeneklerine kadar farklı özellikleri bulunan site, özel web sitelerinin neredeyse hiç beklemeden açılmasını sağlamaktadır. Wix, kullanımlarda ve site oluşumlarındaki kolaylığı hesap kapatmada da bireylere sunmuştur. Wix hesap kapama linki bu bağlamda işe yaramaktadır.

Bireylerin hesap kapatma linkini çalıştırabilmeleri için Wix hesaplarına kullanıcı olarak giriş yapmış olmaları gerekmektedir. Kullanıcı girişleri yapılmadığı durumlarda link otomatik bir şekilde kullanıcı giriş sayfasının açılmasına neden olacaktır. Eğer ki şifre gibi üyelik bilgilerinin unutulması söz konusu ise, bireyler öncelikle bu alandaki sorunlarını gidermelidir. Sonrasında ise anlatılacak olan Wix üyelik silme adımları izlenmelidir.

Wix Üyelik Silme

Wix hesaplarının kapatılabilmesi için kullanılması gereken link http://delete-me-ng.wix.com/delete-me-ng/index.html şeklindedir. Bireyler hali hazırda sisteme kullanıcı girişi yapmışlarsa açılan sayfada karşılarına tek bir yazı gelmektedir. “Delete me” ya da “Deactive me” şeklinde ekranlara gelen yazıya tıklamak, hesapların silinmesinde etkilidir. Kullanıcılar gereken tıklamayı yapmalarından sonra kararlarında emin olduklarını kanıtlamak için bir onay daha vermelidir. Yes tuşuna basılarak verilen onaylar sonrasında Wix hesabını kapatma işlemleri sına ermektedir. Kullanıcılar yeniden ihtiyaç duyduklarında farklı bir adres üzerinden yeni bir Wix hesabı açarak sistemi değerlendirmeye başlayabilmektedir. Ancak hesap silme işlemleri neticesinde Wix ile açmış olduğunuz web sitelerinin de silineceğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

Yorum yapın