Yapıkredi Bankası Hesabı Nasıl Kapatılır ?

Yapı Kredi Bankası, 1944 yılında Türkiye’de insanların daha hızlı ve kolay bir şekilde konut almasını sağlamak amacıyla kurulmuş Türkiye’nin ilk özel bankasıdır. Banka Koç Holding bünyesinde işlemlerini sürdürmektedir. Türkiye’nin her yerinde bulunan şubeleri müşterilere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmaktadır. İnsanlar banka üzerinde vadeli vadesiz hesap açma, kredi çekme, kredi kartı çıkarma ve yatırım yapma şanslarına sahip olabilmektedir.

Bunun yanında bankanın müşterileri başka bankalarla çalıştıkları için kimi zaman bankadan hizmet almak istememektedir. Bu nedenler Yapı Kredi hesap kapatma işlemlerinin nasıl olacağını merak etmektedir. Bankanın yönlendirdiği uygulamaları takip eden kullanıcılar hesap silme işlemlerini de hızlı bir şekilde halledebilmektedir.

Yapı Kredi Hesabımı Nasıl Kapatabilirim?

Yapı Kredi Bankası’nda herhangi bir hesapları olan kullanıcılar bu hesaplarını kapatmak için bir araştırma yapabilmektedir. Banka kullanıcıların hesaplarını kapatmaları için en hızlı işlemleri uygulamaktadır.

Yapı Kredi hesap kapatma işlemi için kullanıcılar kendilerine en yakın bulunan bankanın şubesine giderek işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca 0850 222 0444 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak hesap kapatma işlemleri ile ilgili detaylı bilgi edinebilirler.

Müşteriler burada şubeye verdikleri bir dilekçe ile hesaplarını hızlı bir şekilde kapatma şansı bulabilmektedir. www.yapikredi.com.tr adresine giden kullanıcılar bu adres üzerinden de hesaplarını kapatabilmektedir. Burada internet bankacılığı şifresi ile siteye ulaşan kullanıcılar banka hesabı kapama bölümünden hesap kapama işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Müşteriler şubeye hesap kapatma işlemi uygulamadan önce hesaplarında hiçbir para bulunmaması ve güncel borçlarının olmaması gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra Yapı Kredi hesap kapatmaişlemi gerçekleşmektedir.

Yorum yapın