Yemeksepeti Üyeliğini Kapatma İşlemleri

Yemeksepeti.com ülkemizde en çok kullanılan çevrimiçi yemek sipariş sitesidir. Bireyler siteye üye olduktan sonra bulundukları şehre göre değişim gösteren restoranlardan evlerine yemek siparişi verebilmektedir. 2000 yılında kurulan Yemeksepeti, 64 şehirde hizmet vermektedir. Her şehrin farklı restoranları bulunduğundan zincir firmalar haricinde farklı yerlerden yemek söylemek mümkün olmaktadır.

Yemeksepeti kullanıcılarına kapıda ödeme gibi olanaklar sağlamaya başlanmasından sonra popülerliğini artırmıştır. Ancak sitenin her şehirde aynı başarıyı yakalaması mümkün değildir. Bunun nedeni olarak yine restoran sayısı gösterilmektedir. Almış olduğu hizmetlerden memnun olmayan bireyler Yemeksepeti üyelik kapatmak sureti ile siteyle olan ilişiklerini tamamen kesebilmektedir.

Yemeksepeti Hesabı Nasıl Silinir?

Günümüzde internet sitelerinde üyelik silme işlemleri genellikle manuel olarak tabir edilen el ayarları neticesinde gerçekleşmektedir. Ancak kullanıcılar Yemeksepeti hesap silme işlemlerini kendilerini görememektedir. Site, müşterileri ile yakından alakalı olduğu için hesap kapatma konusunda kullanıcılarının görüşlerini öğrenmek istemektedir. Bu neden yüzünden bireyler Yemeksepeti.com adresinde açmış oldukları hesapları kapatmak için yetkililerle iletişim kurmalıdır.

Kullanıcılar Yemeksepeti hesap kapama işlemlerinde siteye üye girişi yapmalarının adından https://www.yemeksepeti.com/iletisim adresine tıklamalıdır. Bu alanda sitenin tüm iletişim sistemleri bulunmaktadır. Bireyler info@yemeksepeti.com adresine bir mail atarak hesaplarını silmek istediklerini bildirebilmektedir.

Bunun yanı sıra yine iletişim sayfasında yer alan +90 212 359 18 00 telefon numarası da Yemeksepeti.com adresine üye olan kullanıcıların hesaplarının silinmesinde yardımcı olmaktadır.

“Yemeksepeti Üyeliğini Kapatma İşlemleri” üzerine 3 yorum

  1. ala luna pizza işletmesini sahbi yim yemeksepeti iptalini ve uyeliyinin kaldırılmasını istiyorum

    Cevapla
    • Biz yalnızca bilgilendirme sitesiyiz. Konu hakkında detaylı bilgi alabilmeniz için Yemeksepeti sitesi yöneticileri ile görüşmeniz gerekmektedir.

      Cevapla

Yorum yapın