Yolcu360 Araç Rezervasyon İptal ve İade

Yolcu360 araç kiralama konusunda uygun fiyatla veren nadir firmalar arasında bulunmaktadır. Araç filosunun da kaliteli olması sayesinde kısa süre içinde yüksele yaşanan firma içinde farklı avantajlar da bulunmaktadır. Bireyler internet sitesinden de mobil uygulamalarla da kiralama ve rezervasyon işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Böylelikle araç temini artık bir sorun olmaktan çıkmaktadır. Üstelik rezervasyonlar ileriye dönük zamanlar için de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Aynı şekilde rezervasyon iptali için de herhangi bir sorun çıkarılmadığı bilinmektedir.

Yolcu360 Araç Rezervasyonlarına İptal

Müşterilerin Yolcu360 araç rezervasyon iptali için uymaları gereken bir takım kurallar bulunmaktadır. Satış ya da kullanım sözleşmesi kapsamında belirtilen şartlar oluşmadığı sürede araçlara yapılan rezervasyonların iptali de değişimi de hiçbir şekilde mümkün olmamaktadır. Bu neden yüzünden rezerve işlemleri öncesinde kullanım haklarının okunması ya da bilgi edinilmesi gerekmektedir.

Yolcu360 araç rezervasyonunda iptal için araç işleme konmadan hareket edilmesi şarttır. Firma bunun için uygun olan zaman dilimini 48 saat olarak belirlemiştir. Anlaşma sağlanan zamana 48 saatten daha az kalması halinde rezervasyon iptalleri ve iadeleri talep edilememektedir. İptal ve iade taleplerinin yapılması firmanın bizzat aranması ile gerçekleşmektedir. Online sistemler üzerinden iptal ve iade hizmetleri verilmemektedir.

Gerçekleştirilen görüşmeler kapsamında müşteri temsilcileri iptal ya da değişim konusunda maksimum yardımda bulunmaktadır. Uygun araç bulunması halinde değişimler anında yapılmaktadır.

Yorum yapın