Yonja Üyelik Kapatma

Yonja, renkli ara yüzü ve eğlenceli yapısı sayesinde ülkemizdeki en eğlenceli arkadaşlık sitesi olarak bilinmektedir. 2009 yılından bu yana kesintisiz olarak yayın yapan site Türkiye’den başka farklı ülkelerde de kullanılmaktadır. Sitenin en önemli özelliklerinden biri olarak Faceebok kurulmadan önce bile kullanılır halde olması gösterilmektedir.

Sitenin kökenleri eskiye dayandığı için yıllardır Yonja hesabı bulunan kullanıcılar vardır. Aktif kullanıcı olmayan bireyler ya da artık Yonja kullanmak istemeyenler hesaplarını kapatmak istemektedir. Yonja üyelik kapatma ya da hesap silme olarak bilinen işlemler site kullanımı kadar kolay olduğu için bireyler zahmet çekmeden sitedeki kayıtlarını silebilmektedir.

Yonja Hesabımı Nasıl Silebilirim?

Kullanıcıların Yonja hesabı silmek için sitede oturum açmaları gerekmektedir. Bunun için de kullanıcı ismi ve şifreye ihtiyaç duyulmaktadır. Bireyler üyelik bilgilerini hatırlamıyor ise öncelikle şifremi unuttum bağlantıları ile yeni bir şifre edinmeleri, sonrasında üyelik silme işlemlerine başlamaları gerekmektedir. Üyelik işlemlerinde sorun olmayan ve hesap girişlerini yapmış olan bireyler ise kullanıcı isimlerine tıklamalıdır.

Yonja hesap kapatma işlemleri kullanıcı ismi ile açılan profil bölümünden yola çıkılarak gerçekleştirilmektedir. Profil kısmından ayarlara geçiş yapılması ise sonraki adımlardan biridir.

Ayarlar bölümünde kullanıcıların profillerini silmek içim hazırlanmış olan “Profili Sil” butonu yer almaktadır. Kullanıcılar bu alandaki butona basarak hesaplarını dondurabilmektedir. Hesaba 200 gün içerisinde giriş yapılmadığında ise sistem Yonja profilini silmektedir.

“Yonja Üyelik Kapatma” üzerine bir yorum

Yorum yapın