Zenly Hesap ve Üyelik Silme

Zenly, Snapchat kurucuları tarafından kurulmuş bir mobil uygulamadır. Zenly uygulaması arkadaşların, ailelerin ve arkadaş listesindeki diğer kişilerin nerede olduklarını konum paylaşımı ile gerçekleştiren bir mobil uygulamadır. Zenly uygulaması ile konum paylaşılır ve arkadaş listesinde bulunan kişiler konumu paylaşan kişinin nereden olduğundan haberdar olmuş olur. Zenly Uygulaması içerisinde bulunan harita üzerinde arkadaşlar ve aile bireylerinin nerede olduğu görülür ve böylece kolay bir şekilde gerçek hayatta etkileşime geçebilir.

Zenly, konum paylaşımını yalnızca yakın kişiler arasında gerçekleşmesi gerektiğinden yola çıkarak “Best Friends Only” yani “Sadece En Yakın Arkadaşlar” sloganı ile kurulmuş bir uygulamadır. Uygulama gerekli uygulama mağazalarında indirilebilmektedir. Kullanıcılar uygulamadan memnun kalmama, beğenmeme veya başka nedenlerden dolayı hesap silme işlemini gerçekleştirebilmektedir. Zenly hesap silme veya Zenly üyelik silme için bazı işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Zenly Hesap Silme Nasıl Olur?
Zenly Üyelik Silme Nasıl Yapılır?

Zenly hesap silme ve üyelik silme uygulmaya kayıt olan kişilerin merak ettiği konular arasındadır. Zenly üyelik veya hesap silme istekleri ve taleplerinin belli nedenleri olabilmektedir. Zenly uygulamasındaki hesap silme işlemi için herhangi bir neden gerekmektedir. Kullanıcının isteği doğrultusunda bu işlem kolaylıkla gerçekleştirilmektedir.

Zenly hesap silme, üyelik iptal etme, üyelik silme, abınelik iptali vb, tüm işlemler aynı anlama gelmektedir. Zenly hesap silme için izlenecek bazı işlemler bulunmaktadır.

  • Profil sayfasına giriş yapılmalıdır.
  • Profil sayfasındaki ayarlar simgesi tıklanmalıdır.
  • “Bize ulaşın” seçeneğine tıklandıktan sonra çıkan sayfada bir kez daha “Bize ulaşın” seçeneğine dokunulmalıdır.
  • “Hesabı sil” seçeneğine dokunduktan sonra zenly hesap silme işlemi gerçekleşmiş olacaktır.
  • Zenly hesap silme işlemini doğrulamak için bir sayfaya yönlendirilmektedir. Buradaki işlemle başarılı bir şekilde gerçekleştikten sonra hesap silme başarılı bir şekilde gerçekleşecektir.

Hesap silme işleminin doğrulanması durumunda hesabın bulunduğu profil dondurulacaktır. Bu işlem sonrası uygulamada yer alan arkadaş listesi hesabınızla ilgili bilgilere ulaşamayacaktır. Zenly hesabı bu işlemlerin ardından 30 günlük sürecin sonunda tamamen silinmektedir. 30 günlük bu süreç içerisinde Zenly hesabına girerek hesabı tekrar aktifleştirme hakkı bulunmaktadır.

Yorum yapın