ZenMate Aboneliği Nasıl Kapatılır?

Son zamanlarda ülkemizde pek çok web sitesi farklı nedenler yüzünden engellemelere maruz bırakılmaktadır. Bireyler için engellenen sitelere giriş sistemleri olarak değişik yöntemleri kullanıma sunulmaktadır. ZenMate de engellenen sitelere kolay şekilde giriş yapma olanağı sağlanan bir Chrome eklentisi olarak kendini göstermektedir.

Bireyler sistemi belli bir süre ücretsiz olarak deneyimleyebilmektedir. Deneme süresinin sona etmesinden sonra ise ZenMate abonelik sistemine geçilmesi gerekmektedir. Böylelikle kullanıcılar makul ücretler kapsamında engellenmiş olan sitelere kolay bir şekilde giriş yapabilmektedir. Ancak kullanıcıların farklı nedenler yüzünden aboneliklerini iptal ettirmek istekleri de kendini gösterebilmektedir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken işlemler oldukça basittir.

ZenMate Aboneliklerinde İptal İşlemleri

ZenMate abonelik iptalinde bir takım hususlara dikkat edilmelidir. Öncelikle ZenMate aylık ödeme sistemine göre çalışmaktadır. Bu neden yüzünden abonelik iptali işlemelerinin bir sonraki ödeme dönemine gelinmeden başlatılması gerekmektedir. Aksi halde bireyler sonraki dönem faturalarını da ödemek zorunda kalmaktadır. Üstelik abonmanlık iptali ay ortasında olduğunda ödenmiş ay süresinde sistem sorunsuz şekilde kullanılmaya devam edebilmektedir.

Kullanıcıların ZenMate abonelik iptal işlemleri abone olunma şeklinde göre yapılmaktadır. Bireyler normal bilgisayarlar üzerinden abone olduklarında www.zenmate.com adresinden kullanıcı isimleri ile giriş yaparak işlemlerini tamamlamalıdır. iTunes üzerinden yapılan aboneliklerinde kullanılması gereken adres https://support.apple.com/en-us/HT202039 şeklindedir. Google Play aboneliklerinde iptal için ise https://support.google.com/googleplay/answer/2476088?hl=en&ref_topic=6046221 üzerindeki yönergelere göre hareket düzenlemesi yapılmalıdır.

Yorum yapın