Zooks Hesabını Kapatma

Online sistemler günümüzde her alanda kendini göstermektedir. Zooks da insanların birbirleri ile flört edebildikleri uygulamalardan biridir. Üyelik esasına göre çalışan uygulama herhangi bir ücret ödemesi yapılmadan kullanılabilmektedir. Üstelik bireyler kendi bilgilerini doğru bir şekilde sisteme girdiklerinde sistem tarafından onlara uygun olan adaylar sıralanmaktadır. Böylece karşılıklı konuşmalar başlayabilmektedir.

Zooks sitesi sayesinde hayallerindeki aşka kavuşan pek çok isim bulunmaktadır. Ancak istenen aşka kavuşulması, sohbetlerin farklı sistemler aracılığı ile yürümesini gerekli kılmaktadır. Bu neden yüzünden bireyler belli bir süre sonrasında Zooks hesaplarını kapatmak istemektedir. Oldukça olağan durum için sistemde hazır bir link bulundurulmaktadır. Zooks hesap kapatma linki https://www.zoosk.com/cancel.php?from=account-deactivate olarak verilen adrese tıklamak hesaplarını kullanmak istemeyen kişilerin atması gereken ilk adımdır.

Zooks Hesap Silme İşlemleri

Yukarıda verilen link ile hesap silme işlemlerinin başlayabilmesi için muhakkak Zooks hesaplarının açılmış olması gerekmektedir. Zaten hesabı aktif olmayan kullanıcılar linke tıkladıklarında giriş sayfasını görmektedir. Kullanıcılar giriş işlemlerini tamamlamalarından sonra Zooks hesap silme sayfasına ulaşabilmektedir. Bu alanda sayfanın en alt kışında yer alan dondur butonuna basılmalıdır. Sistem, dondurma butonuna basıldığında kullanıcılarına hesaplarını neden terk ettiklerini sormaktadır. Şıklar halinde verilen cevaplardan birinin tercihinin ardından devam et butonuna basılmalıdır. Devam et butonuna basan kullanıcılar Zooks sitesinde açmış oldukları hesaplarını dondurarak bir süre giriş yapmadıklarında tamamen silinmesini sağlayabilmektedir.

Yorum yapın