ZUBİZU Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Teknolojinin gelişmesinden sonra yeni çıkan trendlerin takibi daha kolay şekilde yapılmaya başlanmıştır. ZUBİZU da bireysel olarak ilgi alanlarına göre kişilerin trendleri takip etmesinde yardımcı olan bir uygulama olarak tanımlanabilmektedir. Sistem sayesinde ilgi durumlarına göre herhangi bir şehirdeki konserlerden farklı etkinliklere kadar tüm etkinlikler görülebilmektedir.

ZUBİZU mobil uygulaması aynı zamanda bulunulan bölgedeki yeni açılan restoranları ya da en popüler kafeleri de göstermektedir. Kullanıcılar uygulamayı hem IOS hem de Android özellikteki cihazlarına indirerek istedikleri bilgi girişlerinden sonra değerlendirmeye başlayabilmektedir. Sistemin farklı bir işleyişi olduğu için abonelik iptalleri için de değişik bir yol haritasının izlenmesi gerekmektedir.

ZUBİZU Üyeliklerinde İptal

Mobil uygulamaların bazılarında uygulamayı cihazlardan silmek aynı zamanda üyelik silinmesi olarak da algılanabilmektedir. Ancak ZUBİZU üyelik iptali için uygulamanın cihazlardan kaldırılması yeterli değildir. Öncelikle bu uygulama her kişiye yönelik farklı sorular sorarak onların kişisel zevklerinin anlaşılmasına etkin rol oynamaktadır. Bu neden yüzünden farklı kişiler tarafından kullanılamayacağı gibi silme işlemlerinde de uygulamayı kaldırmak yeterli gelmemektedir.

Kullanıcılar ZUBİZU abonelik iptali için müşteri hizmetleri ile konuşmak zorundadır. Online sistemler üzerinden üyelik silinmesi konusunda yapılabilecek bir başvuru bulunmamaktadır. Kayıtlı cep telefonu üzerindeki üyeliğin iptal edilebilmesi için 0850 222 0 666 numaralı hattın aranması gerekmektedir. Müşteri hizmetlerine üyelik iptal taleplerinin iletilmesinden hemen sonra üyelikler yetkililerce silinmektedir.

Yorum yapın