Zula Hesap Silme

İnternet üzerinden canlı şekilde oyun oynamak özellikle gençlerin son yılardaki favori uygulamalarından biri haline gelmiştir. Bunun için tercih edilebilecek pek çok farklı oyun da bulunmaktadır. Ancak Zula, gerek Türk yapımı olması ile gerek teknik özellikleri ile diğer oyunların önüne geçmektedir. Bu nedenden ötürü oyunun kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Kullanıcı sayısı fazla olması nedeni ile Zula hesabı nasıl silinir gibi oyunun farklı içerikleri de merak edilmektedir.

Zula Hesabı Nasıl Silinir?

Ülkemizde yerli ve yabancı değişik savaş ve strateji oyunları bulunmaktadır. Kullanıcılar zaman içinde bazı oyunlardan sıkılabilmektedir. Bu gibi durumlarda ise oyunlarda açmış oldukları hesaplarının silinmesini talep etmektedir. Zula üyelik silme talepleri de genellikle bu neden yüzünden kendini göstermektedir. Oyunun tamamı Türkçe olduğu için ya da oyun içindeki mekânlar tanıdık olduğu için kullanıcılar genel kapsamda Zula oynamaktan memnun kalmaktadır.

Kişisel nedenler ya da sadece istekler çerçevesinde Zula hesap silme işlemlerini görmek isteyen kullanıcılar da bulunmaktadır. öncelikle oyun içerisinde bu gibi bir opsiyon olmadığının altı çizilmektedir. Ancak buna karşın hesaplar pasif hale getirilebilmektedir. Hesapların pasif hale getirilmesi için yapılması gereken şey kullanıcı girişlerinden uzak kalmaktadır. Belli zaman aralıklarında oyuna giriş yapmayan hesaplar pasif olarak görünmeye başlamaktadır. Böylelikle oyundan herhangi bir şekilde bildirim alınması sorunu da yaşanmamaktadır. Üstelik istenen anlarda oyuna geri dönüş de yapılabilmektedir.

“Zula Hesap Silme” üzerine 11 yorum

  1. e-postam eski hesabımda kaldı yeni hesap açtım e-postamı ona kaydetmek istiyorum. bu yüzden önceki hesabımı silmem lazım. burda oynamadıkça pasif hale geliyor diyor benim amacım e-postayı ,silmek onun için ne yapabilirim eski hesabımdaki e-postayı silmem lazım.

    Cevapla

Yorum yapın