Exxen Abonelik ve Üyelik İptali

Exxen, Acun Ilıcalı tarafından 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan bir dijital içerik platformudur. Exxen platformunun ayrıcalıklarından faydalanmak isteyen kişiler abone / üye olmaları gerekmektedir. Kişiler istek ve talepleri doğrultusunda Exxen aboneliklerini / üyeliklerini iptal etme hakkında sahiptir. Bizde sizlere bu yazımızda Exxen abonelik ve üyelik iptali hakkında bilgi vereceğiz.

Exxen Abonelik / Üyelik İptali

Exxen üyelik / abonelik iptali 2 farklı yöntem bulunmaktadır;

  1. Exxen canlı sohbet ve destek bölümünden üyelik / abonelik iptal talebinde bulunabilirsiniz. Canlı sohbet kısmında görevli kişiler ile iletişime geçerek talepte bulunabilirsiniz. Exxen platformu üzerinde yer canlı sohbet bölümünden üyelik ve abonelik iptali yapılacak birinci yöntemdir.
  1. Profil isminizin ve resminizin olduğu kısımdan hesap ve ayarlar bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra abonelik bilgilerim kısmında abonelik durumu ibaresinin sağ tarafında bulunan üyeliğimi iptal et bağlantısı seçilmelidir. Karşınıza çıkacak kısımda exxen abonelik / üyelik iptali hakkında sizden onay amaçlı şifreniz istenecektir. Şifrenizi girdikten sonra ise karşınıza ‘Profilinizi sildiğinizde profile ait tüm listeler ve izleme geçmişi silinecektir. Devam etmek istiyor musunuz?’ ibaresi yer alacaktır. Bunu da onaylamanız durumunda Exxen üyelik iptali ve exxen abonelik iptali gerçekleşmiş olacaktır. ‘Your profile has deleted’ (profiliniz silinmiştir) ibaresi hesabınızın başarıyla gerçekleştiğini göstermektedir. Bu işlem sonrası hesabınıza tekrar giriş yapamayacaksınız.

Yukarıda yer alan bilgileri uygulamanız durumunda exxen üyelik iptal ( abonelik iptal etme ) işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Exxen abonelik sözleşmesi çerçevesinde sahip olduğunuz haklarınızı öğrenmek için mutlaka sözleşmeyi okumanıza tavsiye ederiz. Umarım yazdığımız sizlere faydalı olmuştur. Konu hakkında merak edilenleri aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizlere iletebilirsiniz.

Yorum yapın