Türk Telekom Ringa Servisini Kapatma

Türk Telekom servislerinden biri olan Ringa, arayanlara meşgul sesinden farklı şarkılar ya da içerikler dinletmek imkânı sunmaktadır. Kullanıcıların Ringa servisini özelleştirmeleri de Türk Telekom sayesinde mümkün olmaktadır. Bu kapsamda yakın geçmişte genel olan Ringa artık kişilere özel melodi seçimleri ile de kullanılabilmektedir.

Kullanıcılar Türk Telekom Ringa aboneliği yaptırdıklarında her melodi için ek ücret ödememektedir. Abonelikler neticesinde sistemde bulunan melodiler istenildiği şekilde değiştirilerek herhangi bir ücret talebi ile karşılaşılmadan kullanılabilmektedir. Bu sayede kişilerin o anki ruh hallerine göre bir melodi seçmeleri de imkânlar kapsamına girmiştir.

Türk Telekom Ringa İptali

Bireyler Türk Telekom Ringa Servisine SMS aracılığı ile kayıt yatırabilmektedir. Bunun yanı sıra değiştirilmek istenen müzik tonu da SMS ile halledilmektedir. Böylece işlemlerin hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır. Aboneleri kişiye özel Ringa ayarlamak için SMS gönderimlerinde Ringa ayarlamak istedikleri kişinin cep telefonu numarasını eklemeyi de unutmamalıdır.

Ringa üyeliklerinin iptali için Türk Telekom abonelerinin farklı şekillerde hareket etmeleri mümkündür. Kullanıcılar Türk Telekom Ringa iptal etmek istediklerinde müşteri hizmetlerini arayabilmektedir. Bu sayede işlemlerin doğrudan ve neredeyse anında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Abonelik başlangıcı ve melodi seçimlerinde olduğu gibi iptalin de SMS ile yapılması mümkündür. Bunun için Türk Telekom abonesi olan kullanıcıların IPTAL yazarak 9292’ye ücretsiz bir mesaj atmaları yeterli olmaktadır.

Yorum yapın