Vodafone SMS Chat Servisinin İptali

Dünya markası olan Vodafone, abonelerinin daha mutlu bir şekilde hayat sürmelerini de sağlamaktadır. Bu alanda hazırlamış olduğu paketlerle özellikle yalnızlıktan bunalan kullanıcılarına yardımcı olan Vodafone, SMS Chat paketi bulundurmaktadır. Kullanıcılar servise kayıt yaptırarak sistemin avantajlı dünyasına adım atabilmektedir.

Vodafone SMS Chat, kullanıcıların internet paketleri olmadıkları halde bile farklı insanlarla mesajlaşabilmelerini sağlamaktadır. Yeni insanlarla tanışıp sosyalleşme ortamı da oluşturan servisin artıları bu kadar değildir. Servise katılım gösteren kullanıcıların cep telefon numaraları Vodafone güvencesinde saklanmaktadır. Böylece bireyler seçmiş oldukları rumuzlar ile seviyeli bir ortamda yeni arkadaşlıklar edinebilmektedir.

Vodafone SMS Chat İptal İşlemi

Vodafone, paketlerinde genellikle abone ayrımı yapmamaktadır. Ancak Vodafone SMS Chat Servisi sadece on sekiz yaşın üzerindeki kullanıcılar için sunulan bir servistir. Servise abonelik neticesinde kullanıcıların herhangi bir uygulama ya da aplikasyonu cep telefonlarına indirmeleri gerekmemektedir. Kullanıcılar bu alanda tamamen kendi sorumlulukları altında sohbet edip istedikleri arkadaşlıkları kurabilmektedir.

Müşterilerine yaşattığı kolaylıklar sayesinde servis kullanım oranlarını da artıran Vodafone, bu paketteki ilk 4000 mesajı kullanıcılarına hediye etmektedir. Ancak hediye mesajlar sadece servisi ilk kez tercih eden abonelere gönderilmektedir.

Vodafone SMS Chat iptali için ise IPTAL SMSCHAT şeklinde yazılan mesajın 7070’e gönderilmesi gerekmektedir. Mesajda boşluk sadece iptal kelimesinden sonra bırakılmalıdır. Aksi halde mesaj yanlış yazıldığından ötürü işlemlerin yinelenmesine gerek duyulmaktadır.

Yorum yapın