Muud Üyelik İptal Etme

Muud, özgürce müzik dinlenebilen, geniş arşivine sahip şarkıları dinleme ve indirmeye olanak sağlayan bir müzik portalıdır. Muud uygulamasına ücretsiz üye olunması durumunda, muud.com.tr sitesi üzerinden ücretsiz olarak günlük 30 adet şarkı dinleyebilmektedirler. Ayrıca ücretsiz üyelikler özel şarkı listeleri oluşturarak paylaşılabilmekte ve diledikleri şarkı ya da albümleri MP3 formatında indirebilmekte veya müzik paketi satın alabilmektedir. Belli bir ücret karşılığı çok daha geniş haklara ve avantajlara sahip olmayı sağlayan Muud premium üyeliği bulunmaktadır. Muud mobil uygulaması ile tüm işlemler yapılabilmektedir. Muud uygulaması türk telekom tarafından sunulan bir hizmettir. Muud üyeliği iptal etme işlemleri türk telekom üzerinden yapılmaktadır. 

Muud Üyelik İptal Etme

Muud üyelik iptali ve Muud paket iptal etme işlemi sms veya çağrı merkezini arayarak gerçekleştirilir. Muud Paket ücreti Türk Telekom faturasına yansıyor ise Muud paket iptali için Türk Telekom online işlem merkezi veya 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilmelidir. Muud paket ücreti mobil ödeme ile gerçekleştiriliyor ise Muud Paket İptali için iptal yazıp 7979‘a SMS yollanması gerekmektedir. Muud mobil üyelik iptali için 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak Muud üyeliği iptal edilmektedir.

Muud üyelik İptal etme, diğer üyelik işlemlerini gerçekleştirmek ve bilgi almak için muud.com.tr adresinde yer almaktadır. Muud mobil uygulaması ve üyelik işlemleri hakkında detaylı bilgi https://kurumsal.turktelekom.com.tr/internet/destek/sss/sayfalar/ttnet-mobil-muzik.aspx sitesinde yer almaktadır.

Yorum yapın