Otelz Rezervasyon İptal ve İade İşlemleri

Otelz, 2013 yılından bu yana internet üzerinden herhangi bir ek ücret talebinde bulunmadan otel rezervasyonlarını gerçekleştirmektedir. Bu sayede sitenin anlaşmalı olduğu onlarca otel arasından istenenlerden herhangi biri üzerinde rezervasyon yapılabilmektedir. Otelz otel rezervasyonu aynı zamanda ücretlerin de makul seviyelere inmesini sağlamaktadır.

Erken zamanlarda yapılan rezervasyonlar ücretlerdeki rakamların oldukça aşağı çekilmesindeki bir başka etmendir. Ancak erken rezervasyonlarla tatil planları her daim uyuşamamaktadır. Bazı durumlarda yaşanan plan değişiklikleri ya da aksaklıklar yüzünden tatilciler rezervasyonlarını iptal ettirmek istemektedir. Otelz otel rezervasyon iptal ve iade konusunda müşterilerine maksimum derecede yardım sağlamaktadır. Rezervasyonlarını Otelz ile yapan bireyler birkaç tık neticesinde rezervasyonları üzerinde istedikleri ya da ihtiyaç duydukları güncellemeleri gerçekleştirebilmektedir.

Otelz Rezervasyonlarında İade ve İptal

Otelz resmi internet sitesinde rezervasyonlarla alakalı bir sayfa bulunmaktadır. Kişiler bu sayfa üzerinden rezervasyon numaraları ile birlikte PIN kodlarını girerek rezervasyonlarını değiştirebilmektedir. Değişimlerin yanı sıra aynı sayfa üzerinden rezervasyonu tamamen iptal etmek ya da sadece bilgilerini kontrol etmek de mümkündür. Sistem ile birlikte yatak tiplerinde, isimlerde, varış saatlerinde, yemek tercihlerinde ya da odaların tiplerinde değişimler yapılabilmektedir.

Aynı şekilde müşteriler özel isteklerine yönelik taleplerini de Otelz rezervasyon değiştirme linki olan https://www.otelz.com/rezervasyonlari-yonet adresinden halledebilmektedir. Üstelik web üzerinden çözülemeyen sorunlar için firmanın her daim erişim sağlanabilen çağrı merkezi de bulunmaktadır.

Yorum yapın