Pamukkale Turizm Bilet İptal İade

Ülkemizdeki en eski otobüs firmalarından biri olan Pamukkale Turizmin tarihçesi cumhuriyet dönemine kadar dayanmaktadır. Firma, uzun süreli tecrübesi sayesinde müşteri memnuniyeti ve güvenirlik konusunda oldukça büyük yol kat etmiştir. Araç filosunu daima yenileyen ve otobüs modellerinin yeni olmasına dikkat eden Pamukkale Turizm bu sayede güvenli yolculuk imkânı da sağlayabilmektedir.

Pamukkale Turizm tarafından müşterilere sağlanan imkânlar sadece konfor ve güvenlikten ibaret değildir. Müşteriler Pamukkale Turizm sayesinde yasal haklarını da rahat bir şekilde kullanabilmektedir. Bu konuda özellikle Pamukkale Turizm bilet iptal iade işlemleri fayda sağlamaktadır. Bireyler kanunlara uyduğu sürece biletlerini istedikleri şekilde iptal ve iade edebilmektedir.

Pamukkale Turizm Bilet İptali

Bireyler Pamukkale Turizm bilet iptalini taşımacılık kanununa ve biletlerini hangi şekilde temin ettiklerine göre değişen yol haritaları üzerinden gerçekleştirebilmektedir. Bu konuda e – biletler için hareket saatinden 6 saat öncesine kadar işlem görmek mümkündür. Bireyler hareket saatine 6 saat kala satın almış oldukları e – biletlerini iptal edebilmektedir. Bunun için internet sitesi kullanılabilmektedir.

Pamukkale bilet iptali için şube biletlerinde de farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bireyler biletlerini şubeden almışlarsa 6 saat öncesine kadar değişim işlemi görebilmektedir. Bu konuda dikkat edilmesi gereken husus iptaldir. Çünkü şube biletlerinde iptal işlemi ancak hareket saatine 12 saat kala talep edildiğinde yapılabilmektedir. Sürenin geçmesi şube biletlerinin iptalini imkânsız kılmaktadır.

Online olarak satın aldığınız biletlerinizin iptali ya da değişiklik işlemini, eğer ki biletinizin çıktısı alınmadıysa 0850 333 35 35 numaralı çağrı merkezini arayarak veya bilet satış noktalarından yapabilirsiniz.

Pamukkart üyeliğiniz ile online işlemleri kullanarak yine yazdırılmamış biletinizin değişikliğini ya da açığa alma işlemini www.pamukkale.com.tr sitesinden online bir şekilde yapabilirsiniz.

Yorum yapın