Vodafone Komedi Video Servisi İptali

Vodafone, kullanıcılarına sağlamış olduğu farkı imkânlar neticesinde onların daha keyifli zaman geçirmelerini sağlamaktadır. Günümüzde oldukça can sıkıcı olayların yaşanması ise Vodafone Komedi Servisine olan talepleri artırmaktadır. Bu sayede Vodafone, abonelerine keyifli dakikalar geçirmek garantisi de verebilmektedir.

Kullanıcıların Vodafone Komedi Video Servisi kapsamında online ortamdaki en eğlenceli videoları akıllı cihazlarında görmeleri mümkün olmaktadır. Videolar, servise abonelik yaptıran kullanıcıların akıllı cihazlarına mesaj olarak gönderilmektedir. Bireyler mesaj olarak gelen linkleri telefonlarına indirebildikleri gibi online şekilde de seyredebilmektedir. Üstelik Vodafone, video seyrederken de indirirken de kullanıcılarından internet kapsamında herhangi bir ek ücret talebinde bulunmamaktadır.

Vodafone Komedi Video Paketi İptali

Vodafone Komedi Video hizmeti, Vodafone aboneliği bulunan tüm bireyler tarafından kullanılabilmektedir. Sistem bu alanda yaş ya da fatura gibi zorunluluklar getirmemektedir. Videonun kullanıcı cep telefonlarına mesaj olarak gönderilmesi ek uygulama indirmek konusunda da abonelere rahat bir nefes aldırmaktadır.

Bireylerin Vodafone Komedi Servisini ilk kez kullanmak istemeleri deneme süresi kapsamına girmelerini sağlamaktadır. Böylece bireyler servisten tam olarak 10 gün boyunca ücretsiz şekilde istifade edebilmektedir. Deneme süreci neticesinde isteyen aboneler ücretli üyelik almak zorunda değildir. Ücretli üyeliğe geçen kullanıcılar ise istedikleri an aboneliklerini iptal edebilmektedir.

Vodafone Komedi Video iptal işlemleri kullanıcıların IPTAL KOMEDİ mesajlarını 7070’e göndermeleri ile sağlanmaktadır. Mesajlarda aralara boşluk konulmasına dikkat edilmelidir.

“Vodafone Komedi Video Servisi İptali” üzerine 6 yorum

Yorum yapın