Şikayetvar Üyeliği Nasıl Kapatılır?

Bireylerin internet üzerinden alışveriş yapmaları her zaman iyi sonuç getirmemektedir. Bu alanda mağduriyet yaşayan pek çok kişinin olduğu bir gerçektir. Markalar ile yaşamış oldukları sorunları diğer insanlar ve marka yetkilileriyle paylaşmak isteyen kişiler Şikayetvar adresini tercih etmektedir.

Şikayetvar marka yetkilileriyle iletişime geçem konusunda da kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Ya da bireyler hiç duymadıkları bir marka hakkında şikâyet olup olmadığını bu adresten araştırabilmektedir. Kullanıcıların araştırmaları sona erince ya da şikâyetleri giderilince Şikayetvar üyelik kapatarak sistemden isimlerini silmek istemeleri normal karşılanmaktadır. Bu nedenden ötürü işlemler sıralı olarak anlatılmıştır.

Şikayetvar Hesabı Nasıl Silinmelidir?

Müşteri memnuniyetinin adresi olarak bilinen Şikayetvar hesabı silmek için https://www.sikayetvar.com ile web adresine giriş yapılmalıdır. Giriş işlemlerinin sağlıklı olarak gerçekleştirilmesinden sonra sağ tarafta yer alan “Benim Sayfam” butonuna basılmalıdır. Kullanıcılar bu sayede gerekli olan üyelik bilgilerinin tamamını tek bir sayfada görüntüleyebilmektedir. Üyelik silme işlemlerinde kullanılan link de bu sayfa içerisinde yer almaktadır.

Şikayetvar üyelik silme işlemlerinin ilerleyebilmesi için kullanıcıların, sitenin sol bölümündeki alt kısımdan “Üyelik Silme” linkini açmaları istenmektedir. Açılan yeni sayfa işlemlerin tamamlanması için gerekli olan son kısım olarak da bilinmektedir. Bu alanda iki adım bulunmaktadır. Bireyler öncelikle şifrelerini girip sonrasında ise neden hesaplarını kapatmak istediklerini yazmalıdır. Alt bölümde görülen “Gönder” butonuna tıklanması ise hesapların silinmesi anlamına gelmektedir.

Yorum yapın