Finansbank Hesabı Nasıl Kapatılır?

QNB Finansbank A.Ş. 26 Ekim 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Finansbank adıyla kurulan banka daha sonra 2006 yılında National Bank of Greece tarafından satın alınmıştır. Tarih 2016 senesinin Haziran ayını gösterdiğinde ise Katar Ulusal Bankası, National Bank of Greece’in Finansbank hisselerinin %99.81 payını almıştır. Bundan sonra ise banka QNB Finansbank adını almıştır.

Banka üzerinde müşteriler pek çok işlemi gerçekleştirebilmektedir. Artık bankadan işlem yapmak istemeyen kullanıcılar ise Finansbank hesap kapatma yöntemlerini araştırmaktadır. Bu yöntemler kullanıcıların isteği doğrultusunda hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kullanıcılar bankada yer alan vadeli, vadesiz hesaplarını veya kredi kartı hesaplarını kapatmak için başvuruda bulunabilmektedir.

Finansbank Hesabımı Nasıl Kapatabilirim?

Finansbank hesap kapatma işlemini gerçekleştirmek isteyen müşterilerin bankaya başvurarak bu işlemleri gerçekleştirmesi sağlanmaktadır. Kullanıcılar bankada yer alan hesaplarını kullanarak yatırımlarını yapabilmektedir. Finansbank üzerinde yer alan hesaplarını kapatmak isteyen kullanıcılar kendilerine en yakın Finansbank şubesine giderek işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Kullanıcılar kapatma işlemlerini yapmadan önce hesapta bulunan parayı çekebilmektedir. Bunun yanında Kredi Kartı hesaplarını kapatmak isteyen kullanıcılar da borçlarını ödedikten sonra hesaplarını kapatabilmektedir. Finansbank hesap iptali için başvuran kullanıcılardan sadece TC. Kimlik numarasının bulunduğu kimlik kartlarını yanında bulundurması gerekmektedir.

Bunun yanında müşteriler 0 850 222 0 900 numaralı hatta bağlanarak diğer işlemler, bankacılık işlemleri, bilgi güncelleme işlemlerini takip edip müşteri temsilcisine bağlanarak hesaplarını kapatabilmektedir.

Bu işlemlerden sonra Finansbank hesap kapatma işlemi de hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Yorum yapın