Kik Hesabı Nasıl Kapatılır?

Akıllı cihazlarda kullanılan pek çok farklı mesajlaşma uygulaması bulunmaktadır. Bireyler arkadaşlarının ya da sıklıkla görüştükleri kişilerin programlarını cihazlarına indirerek onlarla daha kaliteli şekilde iletişim kurabilmektedir. Bu kapsamda hizmet veren Kik de popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olarak görülmektedir. Üstelik uygulama IOS cihazlarda da Android olanlarda da herhangi bir ücret ödenmeden kullanılabilmektedir. Kik hesap kapatma işlemleri, uygulama kullanılmak istenmediğinde hesapların aktiflik süreçlerini anında ortadan kaldırmaktadır.

Günümüzde popüler olarak kullanılan mesajlaşma uygulamalarını silmek bazı durumlarda kolay olmamaktadır. Özellikle birkaç mesajlaşma uygulamasını silmek bir daha aynı uygulamanın kullanılmaması gibi sonuçlar doğurmaktadır. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kalınmadan hesapları silmek avantajı sağlayan Kik, her durumda kullanıcılarının yanınadır. Bireylerin Kik hesap silmek için verilecek olan linke tıklamaları bu alanda atacakları ilk adım olarak görülmektedir.

Kik Üyelik Silme

Kik hesap kapatma linki https://ws.kik.com/deactivateşeklindedir. Kullanıcılar bu sayfaya tıkladıklarında karılarına kendilerinden e – mail adreslerini isteyen bir panel çıkmaktadır. Bu alana Kik üyelik işlemleri esnasında sisteme kaydedilen mail adresinin girilmesi sonrasında ise “Go!” şeklinde olan butona basılması gerekmektedir. İşlemleri yaptıktan sonra aynı mail adresini açmanız gerekmektedir. Çünkü Kik, otomatik bir şekilde istek gönderen üyelerine bir onay maili göndermektedir. Kullanıcılar kapatma kararlarından eminse gelen mail içerisinde bulunan linke tıklamalıdır. Bu sayede Kik hesapları kolay bir şekilde kapanmış olmaktadır.

Yorum yapın