Lifecell İptal Etme

Lifecell Turkcell tarafından çıkarılan bir tarifedir. Lifecell’li (ya da Turkcell’li) olan kişiler özel avantajlı paketlerinden faydalanabilmektedir. Turkcell aboneleri Lifecell’e üye olmaları durumunda Lifecell’in tüm avantajlarından faydalanmaktadır. Lifecell üyeliği LIFECELL SUPER yazıp 2200’a göndererek, müşteri hizmetlerini arayarak, Turkcell bayilerine giderek veya internet üzerinden yapılabilmektedir. Lifecell üyeliği kadar merak edilen diğer konulardan bir diğeri Lifecell İptal etme işlemidir. Lifecell üyeliğini iptal etme işlemi iki farklı yol ile yapılabilmektedir.

Lifecell onlarca tarifenin ve her bütçeye uygun fiyatların yer aldığı bol internetli tarifelerden oluşan bir Turkcell tarifesidir. Lifecell özellikle facebook, twitter, TV+, fizy, bip, dergilik gibi popüler uygulamalara özel internet (GB) veren bir Turkcell tarifesi olarak dikkat çekmektedir. Kısa sürede geniş bir kitleye ulaşan Lifecell ile ilgili sıklıkla sorulan sorular arasında “Lifecel Nasıl İptal Edilir?”, “Lifecell İptal Etme” gibi sorular yer almaktadır.

Lifecell iptal etme işlemi iki farklı şekilde gerçekleştirilebilir. Birinci yöntem Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak Lifecell iptal etme talebinde bulunmak, ikinci yöntem ise SMS yoluyla iptal etmektir. Telefonun mesaj kısmına girerek IPTAL LIFECELL yazıp 2200’a SMS göndererek iptal edebilmektedir. Müşteri hizmetleri aracılığıyla Lifecell abonelik iptal etme için 0532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetleri aranmaktadır.

Turkcell aboneleri için özel olarak hazırlanmış olan Lifecell’in avantajları, faydaları, faturalı ve faturasız tarife paketleri hakkında detaylı bilgi www.lifecell.com.tr web adresi içerisinde yer almaktadır.

Yorum yapın