Tivibu Üyelik İptali ve Hesap Kapatma İşlemi 2023

Tivibu, Türkiye’de faaliyet gösteren bir dijital televizyon hizmetidir. Tivibu, Türk Telekom’un iştiraki olan TTNet tarafından geliştirilmiştir ve 2010 yılında hizmete başlamıştır.

Tivibu, kullanıcılara canlı yayınlar, filmler, diziler, belgeseller, çocuk programları, yerli ve yabancı kanallar gibi çeşitli içerikler sunar. Ayrıca, kullanıcıların diledikleri zaman izleyebilecekleri bir kütüphane içeriği de mevcuttur. Tivibu, HD kalitede yayın yapar ve aynı anda birden fazla cihazda izlenebilir.

Tivibu’nun kullanıcı dostu arayüzü, program rehberi ve kayıt özelliği gibi özellikler kullanıcıların televizyon izleme deneyimini iyileştirir. Ayrıca, Tivibu uygulamasını indirerek kullanıcılar mobil cihazlarında da televizyon izleyebilirler.

Tivibu ayrıca, farklı paket seçenekleri sunarak müşterilere uygun fiyatlı planlar sunar. Paketler arasında spor, sinema ya da belgesel kanalları gibi farklı kategorilerde içerik seçenekleri bulunur.

Tivibu, Türkiye’nin birçok bölgesinde internet erişimi olan kullanıcılara hizmet vermektedir ve Türkiye’nin önde gelen televizyon yayıncılarından biridir.

Tivibu 2010 yılında Türk Telekom tarafından sunulmuş olan bir dijital TV platformu olmaktadır. Tivibu internet üzerinden veri akışı sayesinde Internet TV alanında yapılmış çalışmalardan birisi olarak yayın hayatına başlamıştır. Tivibu üyeliği olan kullanıcılar pek çok kanalı bu platform üzerinden izleme şansına sahip olabilmektedir. Bu da insanların televizyon kanallarına kolay ve her yerden ulaşmasını sağlamaktadır.

Tivibu üyesi olan kullanıcılar bu platformdan ayrılmak için belli başlı yönergeleri takip etmeleri gerekmektedir. Tivibu üyelik kapatma işlemi pek çok kişi tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar için aşağıda yer alan bilgilendirmeyle üyelik silme işlemlerinin en hızlı ve en güvenli şekilde halledilmesi sağlanmaktadır.

Tivibu Üyeliğimi Nasıl Kapatabilirim?

Tivibu bugün milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir sistem olarak geçmektedir. Bu sistemi artık kullanmak istemeyen kullanıcılar iptal işlemlerinin nasıl olduğunu da merak etmektedir. Kullanıcılar Tivibu üyeliklerinin iptali için Türk Telekom şubelerine giderek iptal talebinde bulunabilmektedir. Bunun yanında kullanıcılar Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine ulaşarak da kullanıcılar iptal talebinde bulunabilmektedir. 444 1 444 numaralı hattı arayan kullanıcılar Tivibu üyelik silme işlemlerinin gerçekleşmesi için talep oluşturabilmektedir.

Kullanıcılar şubeden iptal etme durumunda bir dilekçe ile başvurularını yapabilmektedir. Kullanıcılar bu iptallerini yaparken ad, soyadı, abone numarası ve güncel bir telefon numarasını dilekçede bulundurmaları gerekmektedir.

Bu işlemlerden sonra kullanıcıların Tivibu üyelik iptal işlemleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

İNCELEYİN: Vodafone dMags Dergi Paket İptali

“Tivibu Üyelik İptali ve Hesap Kapatma İşlemi 2023” üzerine 2 yorum

  1. 4 AY ÖNCE TİVİBU BAĞLATTIK EVE SIRF KARDEŞİM TELEFONUNDAN FİLM İZLEYEBİLSİN DİYE,
    ÜSTELİK EVDE TV BİLE İZLEMİYORUZ VE BAĞLATTIĞIMIZA ÇOK PİŞMAN OLDUK ÜSTELİK 19.99 TL DEDİLER İLK AY VERGİ PARASI FALAN DEDİLER 39 TL ÖDEDİM GEÇTİM DAHA SONRAKİ AYLARDA 39.90 TL GELDİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLE GÖRÜŞTÜM SİZİN ÜYELİĞİNİZ 39.90 TL LİK DEDİLER NEDEN YALAN SÖYLEYİP İNSANLARI BÖYLE KANDIRIYOLAR. ÜSTELİK BİDE KAPATIRIRSAK CEZA ÖDERSİNİZ FAZLASIYLA DİYOLAR.

    Cevapla
  2. Gülsüm hanım yorumunuzu okudum. Benzer şikayetlerim var ama bizleri kimse dikkate almıyor. Abonelik alabildiğim gibi istediğimde de sonlandirabilmeliyim. Neden bir-iki yıl dolmadan kapatirsam ceza ödeyeyim ki? Neden kullandığım kadarına ödeme yapıp kapatmayayım ? Boş boş konuşuyoruz. Bir yetkili de çıkıp şu sorunları çözmez. İşine gelmez…

    Cevapla

Yorum yapın