Turkcell Arama Yönlendirme İptal

Türkiye’nin öncü telekomünikasyon markası olan Turkcell, servisleri ile de öncülük yapmaya devam etmektedir. Operatörün en popüler kampanyalarından biri olan Arama Yönlendirme de Turkcell kalitesinin anında anlaşılmasını sağlamaktadır. Arama Yönlendirme pek çok kötü durumda Turkcell abonelerinin imdadına yetişmektedir.

Turkcell Arama Yönlendirme Servisi bireylerin telefonları kapalı iken, onları arayan kullanıcıları tanımlanmış olan bir numaraya yönlendirmektedir. Yönlendirme aynı zamanda başkası ile konuşurken ya da uzun çalıp telefona cevap verilmediği durumlarda da anında devreye girmektedir. Bu sayede bireyler arayanlarına her halükarda cevap vermiş sayılmaktadır.

Turkcell Arama Yönlendirme Nasıl İptal Edilir?

Bireylerin Turkcell Arama Yönlendirme paket kullanımına geçmeleri çok kolaydır. Yapılması gereken işlemler için herhangi bir SMS gönderimi ya da merkez aranmasına gerek duyulmamaktadır. Bu alanda sadece akıllı cihazların menülerinden yönlendir bölümüne giriş yapılarak istenilen yönlendirme numarasının girilmesi yeterlidir. İki farklı cep telefonu olan kullanıcılar yönlendirme servisinden sıklıkla istifade etmektedir.

Turkcell abonelerinin yönlendirme servisini bırakmaları da onları zorlamamaktadır. Turkcell Arama Yönlendirme iptali farklı şekillerde gerçekleşebilmektedir. Bunun için öncelikli olarak hesabım uygulamasından yardım alınması mümkündür. Kullanıcılar ayarlarım kısmından çağrı ayarlarına girerek yönlendirmelerini iptal edebilmektedir.

Ya da # # 002 # arama tuşu veyahut ## yönlendirme tipi kodu olan # tuşlamak da abonelik iptali sağlamaktadır. Bu alanda kullanıcılar istedikleri herhangi bir sistemi tercih edebilmektedir.

Yorum yapın